Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

Janusz Korczak

Witamy na stronie internetowej 

 Szkoły Podstawowa Nr 31 im. Janusza Korczaka

w Białymstoku

z oddziałami gimnazjum

KLASA 4

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
 
Muzyka
Murawska D.
Sala: 10
 
Plastyka
Murawska D.
Sala: 10
2
Historia
Andrzejewska N.
Sala: 33
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Godzina wychowawcza
Siekmak W.
Sala: 35
WDŻR
Major B
Sala: 35
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
3
Przyroda
Tworkowska E.
Sala: 32
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Technika
Jasiulewicz R.
Sala: 34
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 33
4
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 10
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Informatyka
Talipski L.
Sala: pk
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
5
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
Przyroda
Tworkowska E.
Sala: 32
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
6
Wychowanie fizyczne
Dakowicz A.
Sala: sg
Wychowanie fizyczne
Dakowicz A.
Sala: sg
Wychowanie fizyczne
Dakowicz A.
Sala: sg
Wychowanie fizyczne
Dakowicz A.
Sala: sg
 
7  
 
 
 
 
8  
 
 
 
 
9  
 
 
 
 

 

KLASA 5A

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
 
 
Historia
Andrzejewska N.
Sala: 33
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
2
Biologia
Tworkowska E.
Sala: 32
Historia
Andrzejewska N.
Sala: 33
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Informatyka
Talipski L.
Sala: pk
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
3
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 10
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Plastyka
Murawska D.
Sala: 10
4
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Technika
Jasiulewicz R.
Sala: 34
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
5
Muzyka
Murawska D.
Sala: 10
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 33
6
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
Geografia
Tworkowska E.
Sala: 32
Godzina wychowawcza
Chołko K.
Sala: 30
 
7
WDŻR
Major B
Sala: 34
 
 
 
 
8  
 
 
 
 
9  
 
 
 
 

 

KLASA 5B

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1
Historia
Andrzejewska N.
Sala: 33
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
 
 
2
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Biologia
Tworkowska E.
Sala: 32
Muzyka
Murawska D.
Sala: 10
Historia
Andrzejewska N.
Sala: 30
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
3
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 30
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Informatyka
Talipski L.
Sala: pk
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
4
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Religia katolicka
Sałata K.
Sala: 36
Plastyka
Murawska D.
Sala: 10
5
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Godzina wychowawcza
Zdunek E.
Sala: 35
Technika
Jasiulewicz R.
Sala: 34
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 34
Religia katolicka
Sałata K.
Sala: 36
6
WDŻR
Major B
Sala: 34
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: SG2
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 33
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: SG2
Geografia
Tworkowska E.
Sala: 32
7  
 
 
 
 
8  
 
 
 
 
9  
 
 
 
 

 

KLASA 6

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1  
Historia
Andrzejewska N.
Sala: 33
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Zajęcia komputerowe
Talipski L.
Sala: pk
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
2
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 30
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
3
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Przyroda
Tworkowska E.
Sala: 32
Godzina wychowawcza
Tworkowska E.
Sala: 32
Religia katolicka
Sałata K.
Sala: 36
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 32
4
Historia
Andrzejewska N.
Sala: 33
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Wychowanie fizyczne
Dakowicz A.
Sala: sg
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
5
Przyroda
Tworkowska E.
Sala: 32
Wychowanie fizyczne
Dakowicz A.
Sala: sg
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 33
Wychowanie fizyczne
Dakowicz A.
Sala: sg
Plastyka
Murawska D.
Sala: 10
6
Muzyka
Murawska D.
Sala: 10
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Technika
Jasiulewicz R.
Sala: 34
Przyroda
Tworkowska E.
Sala: 32
Religia katolicka
Sałata K.
Sala: 36
7
Wychowanie fizyczne
Dakowicz A.
Sala: sg
 
 
 
 
8  
 
 
 
 
9  
 
 
 
 

 

KLASA 7

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1
Zajęcia twórcze
Baranowska K.
Sala: 34
Chemia
Król A.
Sala: 36
Informatyka
Talipski L.
Sala: pk
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Fizyka
Król A.
Sala: 36
2
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Historia
Paliwoda H.
Sala: 33
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Plastyka
Murawska D.
Sala: 10
3
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 36
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Muzyka
Murawska D.
Sala: 10
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
4
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 30
Geografia
Tworkowska E.
Sala: 32
Godzina wychowawcza
Baranowska K.
Sala: 34
Język polski
Baranowska K.
Sala: 34
5
Historia
Paliwoda H.
Sala: 33
Język niemiecki
Nieroda M.
Sala: 32
Fizyka
Król A.
Sala: 36
Biologia
Tworkowska E.
Sala: 32
Geografia
Tworkowska E.
Sala: 32
6
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: SG2
Religia katolicka
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 33
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Język niemiecki
Nieroda M.
Sala: 31
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
7
Biologia
Tworkowska E.
Sala: 32
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Chemia
Król A.
Sala: 36
Język angielski
Siemieniuk B.
Sala: 34
Religia katolicka
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 33
8  
 
 
 
 
9  
 
 
 
 

 

KLASA 8

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Fizyka
Król A.
Sala: 36
 
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
2
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
Chemia
Król A.
Sala: 36
Informatyka
Talipski L.
Sala: pk
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
Fizyka
Król A.
Sala: 36
3
Wiedza o społeczeństwie
Andrzejewska N.
Sala: 33
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
Historia
Paliwoda H.
Sala: 33
Wiedza o społeczeństwie
Andrzejewska N.
Sala: 33
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
4
Historia
Paliwoda H.
Sala: 30
Geografia
Tworkowska E.
Sala: 32
Chemia
Król A.
Sala: 36
Język niemiecki
Nieroda M.
Sala: 33
EDB
Major B
Sala: 36
5
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 10
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: SG2
Matematyka
Chrabołowska A.
Sala: 31
6
Biologia
Tworkowska E.
Sala: 32
Język niemiecki
Nieroda M.
Sala: 32
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Język polski
Siekmak W.
Sala: 35
Religia katolicka
Kapica W.
Sala: 33
7
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: SG2
Język angielski
Chołko K.
Sala: 30
Godzina wychowawcza
Chrabołowska A.
Sala: 31
 
Wychowanie fizyczne
Zdunek E.
Sala: sg
8  
 
 
 
 
9