Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

Przedszkole - aktualności

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 31 im. J. Korczaka w Białymstoku informuje, że ze względu na przerwę świąteczną należy zgłosić (wychowawcom oddziału przedszkolnego grupy „MĄDRE SÓWKI”) deklarację dotyczącą obecności/nieobecności dziecka w dniach: 29.03.2018r., 30.03.2018r., 03.04.2018r.


Deklarację należy zgłosić do dnia 26 marca 2018 r. (poniedziałek).

17 stycznia 2018 roku dzieci z grupy "Mądre Sówki" zaprosiły swoje babcie i dziadków na przedszkolną uroczystoś, aby w szczególny sposób podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Dziadkowie uczestniczyli we wspólnych zabawach i konkursach, a jako wyraz wdzięczności otrzymali laurki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

„To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.” Rudolph Giuliani

GALERIA - KLIKNIJ TU

 

15.01.2018 r. w naszym Oddziale Przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.

Tego dnia już od rana w Przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.

Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy.

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu animatorkę oraz pomocnika, którzy zachęcali wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach.

Na sali podczas zabawy robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Czytaj więcej...