Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

Szkolna galeria zdjęć

Ogólnopolskie warsztaty kulinarno-edukacyjne w naszej szkole

Czytaj więcej...

11 grudnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 31 w Białymstoku odbył się cykliczny Mikołajkowy Turniej Badmintona klas starszych. 

Czytaj więcej...

W dn. 11 XII 2018 r.,przedstawicielki Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z s. Katarzyną wzięły udział w obchodach Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, zorganizowanego przez Caritas Archidiecezji Białostockiej.

Czytaj więcej...

4 grudnia 2018 r. odbyły się w naszej szkole warsztaty bożonarodzeniowe.

Czytaj więcej...

Fotorelacja z uroczystych obchodów 55-lecia powstania naszej szkoły.

Czytaj więcej...

13 i 14 listopada odbyła się w naszej Szkole akcja Galareta za 2 zeta.

Czytaj więcej...

W piątek 9 listopada świętowaliśmy stulecie odzyskania niepodległości!

Czytaj więcej...

Klasy piąte uczestniczyły w lekcji muzealnej „Ojcowie Niepodległości”.

Czytaj więcej...

Dn. 30 X 2018r. kl. II wraz z wychowawcą p. Haliną Woźniak wybrała się do Biblioteki Pedagogicznej CEN, by wziąć udział w projekcie. W specjalnie przygotowanej sali odbyła się lekcja pt. „Krótka historia o polskich symbolach narodowych”.

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej Szkoły wraz z kolegami i koleżankami z innych szkół zaapelowali do wiernych z Parafii Chrystusa Króla o pomoc ich rówieśnikom z krajów misyjnych. 

Czytaj więcej...

Dnia 19 października gościliśmy w naszej szkole Siostry od aniołów: Katarzynę i Ewę. W ramach lekcji religii siostry podzieliły się z uczniami doświadczeniem misji w odległej Rwandzie.

Czytaj więcej...

Wzorem ubiegłego roku, 10 wolontariuszek naszej szkoły, podzieliło się sercem i sobotnim wolnym czasem biorąc udział w publicznej zbiórce pieniędzy na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Czytaj więcej...

Dnia 16 października 2018 r. w dniu 40 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, odbył się w naszej szkole uroczysty apel poświęcony Papieżowi.

Czytaj więcej...

Już kolejny raz w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno – literacki nt.”Literkowe zabawy” zorganizowany w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji.

Czytaj więcej...

Uczennice klasy VI naszej szkoły wzięły udział w spotkaniu autorskim pisarza Wojciecha Letkiego zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 2 przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich w Białymstoku w ramach 8 edycji projektu "Podlaskie spotkania z pisarzami".

Czytaj więcej...

16 października obchodziliśmy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji wzięliśmy udział  w ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób.

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej szkoły byli na meczu Jagielloni z Cracovią (3:1)

Czytaj więcej...

Dzieci z kl. II wzięły udział w projekcie poświęconym zabawkom ludowym pt. „Gwizdki, tracze i kolaski niech powrócą w nasze łaski”.

Czytaj więcej...

3 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny!

Czytaj więcej...

22 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018

Czytaj więcej...