Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

ROCZNICA WYBORU JANA PAWŁA II

 Pamiętajcie o mnie w modlitwie za życia i po śmierci.
Jan Paweł II

        W dn. 16 X 2020 r. obchodziliśmy 42. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na następcę św. Piotra. Wybór Papieża z Polski był niezwykłym wydarzeniem w dziejach świata. Nie możemy o nim zapomnieć! Dlatego społeczność naszej Szkoły uczciła pamięć Wielkiego Polaka - św. Jana Pawła II.
         W tym dniu uczniowie słuchali wspomnień o Ojcu Świętym, oglądali filmy dokumentalne

i prezentacje, przygotowali gazetę ścienną, kotyliony, byli ubrani w barwy papieskie i delektowali się pysznymi pączkami wspierając jednocześnie Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
         Na szczególne uznanie zasłużyły nasze najmłodsze Przedszkolaki - Tygryski i Pszczółki, które po raz pierwszy obchodziły Dzień Papieski. Z tej okazji wraz ze swoimi Paniami zrobiły żółto-białe chorągiewki oraz serduszka i wzięły udział w "świątecznym przyjęciu".

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania