Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

Klasa I spotkała się dziś, 29 IX 2020r,  z panią policjantką, żeby porozmawiać o bezpieczeństwie. Dzieci sprawnie odpowiadały na pytania, ponieważ miały już na ten temat coś do powiedzenia. Wcześniej  bowiem miały lekcje o znakach drogowych, grały w grę o bezpiecznej drodze do szkoły, wykonały prace plastyczne. W odblaskowych kamizelkach i z odblaskowymi znaczkami zawieszonymi na tornistrach będą dobrze widoczne na drodze!

Pamiętajcie dzieci! Na  ulicy należy być zawsze uważnym!

                                                                        wych. Halina Woźniak

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania