Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

W dn. 17 września, w 81 rocznicę sowieckiej napaści na Polskę, Pan Dyrektor z Pocztem Sztandarowym reprezentował naszą Szkołę w uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej kapelanów wojskowych i duchownych, którzy w czasie II wojny światowej oddali swoje życie za wiarę i Ojczyznę.
Miała ona miejsce przy kościele pw. Chrystusa Króla w Białymstoku, gdzie znajduje się grób ks. Adolfa Ołdziejewskiego, zamordowanego przez Rosjan, 25 VI 1941 r. Kapłan zginął wraz z ojcem i wieloma parafianami, którzy podjęli próbę ratowania podpalonej przez najeźdźcę świątyni.

 

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania