Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

Miniony tydzień zaczęliśmy od bardzo ważnych zajęć dotyczących poruszania się po drodze. Zdobytą na zajęciach wiedzę o ruchu drogowym, Przedszkolaki z grupy Mądre Sówki i Misie postanowiły zastosować w praktyce podczas wycieczki na pobliskie skrzyżowanie. Dzieci przypomniały sobie zasady zachowania się podczas wyjścia całą grupą. Po drodze obserwowaliśmy poznane znaki drogowe i sygnalizację świetlną oraz uczyliśmy się prawidłowo przechodzić całą grupą przez jezdnię. Wszystkie Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem i uwagą obserwowały ruch pojazdów oraz cierpliwie czekały przed przejściem na światło zielone.

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania