Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

      

             W poniedziałek, 07.09.2020 r., klasa VII a w ramach lekcji języka polskiego dołączyła do ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie 2020”. Zaproszenie do wspólnego czytania „Balladyny” przyjął pan Krzysztof Leśniak z Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, który przygotował i przedstawił prezentację dotyczącą dramatu Juliusza Słowackiego. Podczas spotkania odczytano wybrane fragmenty tekstu Słowackiego z podziałem na role, a uczniowie poznali bohaterów utworu, który obecnie znajduje się w zestawie lektur obowiązkowych.

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania