Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

 

 

Uczniowie klas I-III, zainspirowani wiosną i zachętą ze strony swoich pań – p. Barbary Radomyskiej, p. Grażyny Ciepielewskiej oraz p. Haliny Woźniak wzięli liczny udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Wiosna tuż… tuż…” organizowanym przez bratnią Publiczną Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w Studziankach.

Ocena prac dzieci – kolorowych, pełnych twórczej, wiosennej energii wyrażonej w niemalże każdej technice plastycznej – nie była łatwym zadaniem dla komisji konkursowej. Po długiej naradzie przyznano nagrody. Wkrótce trafią one do naszych młodych artystów – Laury Kozłowskiej z kl. I, Tomasza Czabana z kl. II oraz Aleksandry i Wiktorii Hodujko z kl. III.

 

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania