Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

 

Dnia 27 lutego 2020r.  uczniowie kl. III wraz z wych. p. Haliną Woźniak uczestniczyli w zajęciach interaktywnych  Rysunek i grafika”. W trakcie zajęć  dzieci obejrzały najciekawsze rzeźby, rysunki i grafiki wybitnego rzeźbiarza  A. Karnego. Następnie poznały odpowiedzi na pytania: Czy grafika może być tylko komputerowa? Co to jest obsadka i stalówka? Po co artysta wykonuje szkic wstępny? W części warsztatowej każde dziecko wykonało pracę w technice monotypii.  Taka wizyta w muzeum sprawiła dzieciom wiele radości!

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania