Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

20 lutego 2020r. w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty przyszłych przedszkolaków oraz pierwszoklasistów. 

Już od wczesnych godzin rannych przychodzili rodzice, aby poznać zasady funkcjonowania oddziałów przedszkolnych. Po południu odbyło się spotkanie rodziców i dzieci, które rozpoczną naukę w klasie I i "0". Wchodzących do szkoły witał Król Maciuś i zapraszał do udziału w przygotowanym programie. Pan Dyrektor przedstawił zebranym kadrę nauczycielską, zapoznał z historią naszej placówki oraz jej warunkami edukacyjnymi i zapleczem gospodarczym. Nasi "Goście" obejrzeli program artystyczny w wykonaniu kl.III, wzięli udział w zajęciach sportowych, odwiedzili bibliotekę szkolną, wykonali piękne prace plastyczne oraz ciekawe eksperymenty w pracowni chemicznej. Mieli także okazję wspólnego spotkania w stołówce szkolnej, gdzie czekał na nich poczęstunek i multimedialna prezentacja z życia SP 31.

 

Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.
                                                                                                                                                   
/Janusz Korczak/

Drodzy Rodzice, my Wam w tym pomożemy! Serdecznie zapraszamy do naszej Szkoły!

 

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania