20 lutego 2020r. w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty przyszłych przedszkolaków oraz pierwszoklasistów.

Już od wczesnych godzin rannych przychodzili rodzice, aby poznać zasady funkcjonowania oddziałów przedszkolnych. Po południu odbyło się spotkanie rodziców i dzieci, które rozpoczną naukę w klasie I i "0". Wchodzących do szkoły witał Król Maciuś i zapraszał do udziału w przygotowanym programie. Pan Dyrektor przedstawił zebranym kadrę nauczycielską, zapoznał z historią naszej placówki oraz jej warunkami edukacyjnymi i zapleczem gospodarczym. Nasi "Goście" obejrzeli program artystyczny w wykonaniu kl.III, wzięli udział w zajęciach sportowych, odwiedzili bibliotekę szkolną, wykonali piękne prace plastyczne oraz ciekawe eksperymenty w pracowni chemicznej. Mieli także okazję wspólnego spotkania w stołówce szkolnej, gdzie czekał na nich poczęstunek i multimedialna prezentacja z życia SP 31.

Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.

/Janusz Korczak/

Drodzy Rodzice, my Wam w tym pomożemy! Serdecznie zapraszamy do naszej Szkoły!