Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

W piątek, 7 lutego 2020r. uczniowie klas I – III bawili  się w SPODKACH  na zabawie karnawałowej pn. „Dawno, dawno, dawno temu”. Dzieci gościły u jaskiniowców, gdzie  robiły to, co ludzie w czasach, gdy nie było komputerów i smartfonów, czyli: tropiły mamuty, toczyły kamienie, snuły opowieści przy ognisku, śpiewały i tańczyły. Wszystko to działo się w pięknej scenografii i wesołej atmosferze. Niespodzianką był pokaz iluzjonisty i spotkanie z Mikołajem.

                                                                                               Zapraszam do obejrzenia fotorelacji Halina Woźniak

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania