W dniach 7-9 stycznia, uczniowie naszej Szkoły wraz z trzema koleżankami z SP 3, pod opieką s.Katarzyny, kolędowali w domach mieszkańców Osiedla Dojlidy. Celem tych niecodziennych odwiedzin było dzielenie się radością z narodzin Jezusa Chrystusa i troska o te dzieci na świecie, które jeszcze o Nim nie słyszały.

Każdy z nas niech będzie dobrym misjonarzem
i zaniesie Boga innym ludziom w darze.
Modlitwą, miłością i drobną ofiarą,
podzielmy się ze wszystkimi także swoją wiarą.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli przed nami drzwi swoich domów, a przede wszystkim swoje serca, za wspólny śpiew kolęd, modlitwę, poczęstunek i wsparcie materialne.
Wszystkie zebrane ofiary zostały przekazane na adopcję 6 dzieci, którą zajmują się Siostry od Aniołów  w Afryce. Dzieci te przez cały rok będą mogły chodzić do szkoły lub przedszkola, uczyć się i spożywać regularne posiłki.