Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

W dniach 7-9 stycznia, uczniowie naszej Szkoły wraz z trzema koleżankami z SP 3, pod opieką s.Katarzyny, kolędowali w domach mieszkańców Osiedla Dojlidy. Celem tych niecodziennych odwiedzin było dzielenie się radością z narodzin Jezusa Chrystusa i troska o te dzieci na świecie, które jeszcze o Nim nie słyszały.

 

Każdy z nas niech będzie dobrym misjonarzem
i zaniesie Boga innym ludziom w darze.
Modlitwą, miłością i drobną ofiarą,
podzielmy się ze wszystkimi także swoją wiarą.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli przed nami drzwi swoich domów, a przede wszystkim swoje serca, za wspólny śpiew kolęd, modlitwę, poczęstunek i wsparcie materialne.
Wszystkie zebrane ofiary zostały przekazane na adopcję 6 dzieci, którą zajmują się Siostry od Aniołów  w Afryce. Dzieci te przez cały rok będą mogły chodzić do szkoły lub przedszkola, uczyć się i spożywać regularne posiłki.

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania