Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

W ostatni dzień nauki, tj. 17 stycznia, odbyły się cykliczne zawody drużynowe – Noworoczny Turniej Mini Piłki Siatkowej klas młodszych. W tym roku szkolnym do zawodów przystąpiło 9 drużyn. Po zaciętej rywalizacji zwycięzcami tej edycji zostali uczniowie klasy VI A w składzie: Bianka Bezubik, Kacper Kozłowski, Patryk Chrzanowski. Drugie miejsce zajęli chłopcy z klasy VI B: Maksymilian Rokicki, Rafał Olesiejuk oraz Krzysztof Kordek. Ich koleżanki z klasy – Zofia Chwojko, Ewelina Kuteszko, Natalia Sokołowska - wywalczyły trzecie miejsce w szkole. Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę i sportowego ducha. Dziękujemy sędziom z klasy VIII , a także Radzie Rodziców za ufundowanie nagród.

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania