Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

 
Kiedy ktoś spełnia jakiś dobry uczynek,
którego nie musiał robić,
Bóg spogląda w dół, uśmiecha się i mówi:
Dla tej jednej chwili
warto było stworzyć świat. (Talmud)
W pierwszy dzień ferii (20 stycznia), Weronika i Ewelina, uczennice kl. VIII wraz z Olą, Natalią i Karoliną, absolwentkami naszej szkoły, odwiedziły Chorych w Hospicjum. Śpiewając Kolędy, modląc się, rozmawiając z Chorymi i ich rodzinami, wniosły wiele radości i chwilowego zapomnienia o bólu czy cierpieniu. Personel medyczny Hospicjum, a szczególnie pan dyrektor - dr Borowski wyraził ogromną wdzięczność za to spotkanie. Podkreślił, że dla pacjentów, podczas ciężkiej choroby bardzo ważna jest obecność drugiego człowieka, bycie blisko, podanie ręki. Natomiast Wolontariuszki stwierdziły, że Hospicjum to takie miejsce, w którym naprawdę docenia się wartość życia i zdrowia.

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania