Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

W piątek, tj. 06.12.2019r. został rozstrzygnięty konkurs na fotografię wspólnego śniadania. Konkurs wygrała Laura z I klasy, II miejsca zajęli chłopcy Oliwier z III klasy oraz Piotruś z I klasy, a III miejsce zajęła uczennica klasy VII Karolina. Gratulujemy!!!

W Mikołajki odwiedził nas też Mikołaj!!! Wziął udział w sesji zdjęciowej w klasach młodszych, spotkał się z młodzieżą szkolną, odbył spotkanie z dziećmi z przedszkola. Przyniósł dużo prezentów i radości, a także słodkich cukierków!!! Dziękujemy Święty Mikołaju!

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania