Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

Dnia 13 XI 2019r. kl. III pod opieką p. Haliny Woźniak odwiedziła Schronisko dla Zwierząt, by przekazać zabawki i  ciepłe koce przed zbliżającą się zimą. Dzieci poznały zasady  opieki nad zwierzętami. Dowiedziały się też, co to znaczy być odpowiedzialnym za swego małego pupila. Celem tej wycieczki było uwrażliwienie dzieci na los bezdomnych zwierząt oraz chęć kształtowania już od najmłodszych lat gotowości niesienia pomocy bezbronnym i skrzywdzonym zwierzętom.

 

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania