Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

 

W dniu 08.11.19 r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami i dyrekcją uczestniczyli w uroczystym apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości. 

Tę szczególną lekcję historii, opowiedzianą patriotyczną piosenką i wierszem, zaprezentowali uczniowie klasy II przygotowani przez p. Grażynę Ciepielewską oraz uczniowie kl. VI a pracujący pod kierunkiem p. Elżbiety Piast-Szlubowskiej.

Świętując 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości społeczność SP 31  o symbolicznej godzinie 11.11 przystąpiła również do akcji „Szkoła do hymnu” oraz dołączyła do przedsięwzięcia „Patriotyczne Śpiewanie”.

Pieśnią patriotyczną uczciliśmy bohaterstwo naszych przodków, dzięki którym Polska po 123 latach niewoli wróciła na mapę Europy.

 

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania