Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

W październiku i listopadzie w trzynastu białostockich szkołach podstawowych odbędą się zajęcia edukacyjne o jeżach. Niektórym placówkom zostaną przekazane domki dla jeży, które staną w mało uczęszczanych, spokojnych, zadrzewionych miejscach. Akcję „Jeż to pożyteczny zwierz” zorganizowało Miasto Białystok.   

W naszej szkole takie zajęcia już się odbyły 1 X 2019r. Uczestniczyły w nich dzieci z klas I - III. Spotkanie było bardzo interesujące i pouczające. Zakończyło się ulokowaniem  domku dla jeża w  szkolnym ogrodzie.

https://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/w-szkolach-o-jezach.html

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania