Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

15 X 2019r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w spotkaniu autorskim z pisarką p.Agnieszką Tyszką, autorką książek dla dzieci i młodzieży.Spotkanie odbyło się w ramach 10 edycji Podlaskich Spotkań z Pisarzami na ul. Złotej w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku. Zapraszamy do szkolnej biblioteki po książki p. A.Tyszki, m.in." Zosia z ulicy kociej","Świat się roi od Marianów",
                                                       "Siostry pancerne i pies".Na pewno was zaciekawią.Uśmiech
 

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania