Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

Dn. 18 X 2019r. kl. III wybrała się na wycieczkę do Pałacu Branickich i Muzeum Historii Medycyny i Farmacji.  Dzieci zwiedziły pałac w ramach nowej ścieżki historyczno-multimedialnej "Spacer w przeszłość". Zobaczyły Aulę, kaplicę oraz piwnice pałacowe, gdzie powitał ich zarządca dworu z XIX wieku. Dowiedziały się też  o historii dworu Branickich i gościach pałacu. W laboratorium edukacyjnym  muzeum wykonały przypinkę zaświadczającą o wizycie w „Polskim Wersalu”.

                                         Wycieczkę zakończyło zwiedzanie ogrodu pałacowego i jesienne zabawy w parku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania