W dn. 9 maja, w ramach XI Tygodnia Biblijnego i III Narodowego Czytania Pisma Świętego, odbyło się w naszej szkole Spotkanie z Biblią. Poprowadzili je, ks. Wojciech Kapica - dla uczniów klasy I i II oraz ks. Jan Bielski - dla grupy przedszkolnej 4-ro i 5-latków. Księża, czytając różne fragmenty Pisma Świętego, zachęcali do zaprzyjaźnienia się ze Słowem Bożym i życia według jego wskazówek.

Dzieci chętnie słuchały biblijnych opowiadań, odpowiadały na pytania, rozwiązywały zagadki, a niektóre zaprezentowały swoje małe Księgi utworzone z Ziaren Słowa Bożego.

Serdecznie dziękujemy naszym Księżom za przygotowanie pięknego Spotkania z Biblią, a wszystkich Uczniów i Rodziców zachęcamy do częstszego, wspólnego czytania Pisma Świętego.

GALERIA ZDJĘĆ - KLIKNIJ TU!