W dniach 24.05-25.05. 2018r. W Klubie Zenit SM Zachęta w Białymstoku odbył się Międzyszkolny Konkurs Głośnego Czytania "Czytanie jest w modzie". Była to już IV edycja tego Konkursu. Przebiegała ona pod hasłem: "Janusz Korczak- przyjaciel dzieci".
Uczestnicy występowali w trzech kategoriach: klasy 1-3, 4-5 i 6-7. W pierwszej kategorii naszą szkołę reprezentował Dawid Olszewski z klasy III, w drugiej Karolina Krasowska z klasy V, a w trzeciej Aleksandra Zajkowska z klasy VII.
W konkursie wzięło udział 53 uczniów ze szkół podstawowych z Białegostoku i okolic. Dzieci oceniało profesjonalne jury. W każdej kategorii przyznano trzy miejsca. Karolina Krasowska zajęła II miejsce w swojej kategorii. Jako laureatka odebrała nagrodę podczas uroczystej inauguracji 7 Białostockiego Tygodnia czytania Dzieciom w Operze i Filharmonii Podlaskiej 5.06.2018. Gratulujemy sukcesu!

GALERIA ZDJĘĆ - KLIKNIJ TU!