Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

Z okazji Dnia Dziecka, na nowo otwartym boisku szkolnym, odbył się Międzyszkolny Turniej w Mini Siatkówkę o Puchar Rady Osiedla Dojlidy. Uczniowie naszej szkoły, jak na prawdziwych gospodarzy przystało, przyjęli bardzo ciepło i gościnnie uczniów szkół białostockich. Zaprzyjaźnione placówki razem z nami celebrowały święto siatkarskie.

Pogoda dopisała, a super zabawa i zapał młodzieży zostanie z nami na długo.

Zawody rozegrano w kategorii dziewcząt i chłopców klas V i VI. Wszyscy uczestnicy turnieju oraz szkoły otrzymały upominki, a zwycięzcy medale i trofea. Wśród dziewcząt zwyciężyły gospodynie - Szkoła Podstawowa nr 31, w składzie: Paulina Nowak, Izabela Zajkowska, Weronika Kierznowska, Roksana Piekarska. Ogromną niespodziankę sprawiły dziewczyny z klasy V, które wywalczyły drugie miejsce (Karolina Żylińska, Karolina Krasowska, Anna Burbula). Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2. W kategorii chłopców losy wygranej ważyły się do ostatniego gwizdka. Po zaciętym meczu pierwsze miejsce wywalczyła grupa ze Szkoły Podstawowej nr 28, a trzecie miejsce uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2. Cieszy bardzo dobra postawa klasy VI, której przedstawiciele: Kamil Szczuka, Bartosz Dubicki, Piotr Janeczko, Daniel Pasterniak, osiągnęli wysoki poziom plasując się na drugim miejscu w turnieju.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i kibicowanie.

GALERIA ZDJĘĆ - KLIKNIJ TU!