Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

23 kwietnia 2018 roku zawitały do naszej szkolnej biblioteki i Książnicy Podlaskiej trzydzieścioro dzieci z Przedszkola Entliczek. Tematem spotkania było zapoznanie przedszkolaków z biblioteką. Dzieci zapoznały się ze zbiorami biblioteki,dowiedziały się na czym polega wypożyczanie książek, oglądały książeczki przeznaczone dla nich. Kierownik Filii nr 11 opowiedział o sprzęcie, który znajduje się w czytelni z którego można korzystać. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały zagadek i odpowiadały na pytania. Panie przedszkolanki wypożyczyły kilka książeczek, by móc je czytać w przedszkolu. Na koniec dzieci otrzymały słodki cukierek i karty do zapisania się do biblioteki dla rodziców. Spotkanie przebiegło w miłej i wesołej atmosferze.

GALERIA ZDJĘĆ - KLIKNIJ TU!