Witamy na stronie internetowej

Szkoły Podstawowa Nr 31 im. Janusza Korczaka

z oddziałami gimnazjum

23 kwietnia 2018 roku zawitały do naszej szkolnej biblioteki i Książnicy Podlaskiej trzydzieścioro dzieci z Przedszkola Entliczek. Tematem spotkania było zapoznanie przedszkolaków z biblioteką. Dzieci zapoznały się ze zbiorami biblioteki,dowiedziały się na czym polega wypożyczanie książek, oglądały książeczki przeznaczone dla nich. Kierownik Filii nr 11 opowiedział o sprzęcie, który znajduje się w czytelni z którego można korzystać. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały zagadek i odpowiadały na pytania. Panie przedszkolanki wypożyczyły kilka książeczek, by móc je czytać w przedszkolu. Na koniec dzieci otrzymały słodki cukierek i karty do zapisania się do biblioteki dla rodziców. Spotkanie przebiegło w miłej i wesołej atmosferze.

GALERIA ZDJĘĆ - KLIKNIJ TU!