Witamy na stronie internetowej

Szkoły Podstawowa Nr 31 im. Janusza Korczaka

z oddziałami gimnazjum

Zosia Pasternak z klasy VI otrzymała wyróżnienie w kategorii wiekowej uczniów klas VI-VII szkół podstawowych i II -III szkół gimnazjalnych w konkursie plastycznym "Czytanie jest the best". Został on zorganizowany przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich RO w Białymstoku, Fundację Sąsiedzi i Szkołę Podstawową nr 43 w Białymstoku. Nagrody zostały wręczone 20 kwietnia 2018 podczas 7. Międzynarodowych Targów Książki w Białymstoku w czasie spotkania z autorem książek dla dzieci Grzegorzem Kasdepke. Laureatom gratulował zwycięstwa i wręczał nagrody sam autor.
Prace wyróżnione będą wyeksponowane w ,,Galerii na Złotej" w budynku Centrum Edukacji Nauczyciel oraz w wersji elektronicznej na stronie Bibservisu Bibliotek Szkolnych Podlasia.
Gratulujemy!

GALERIA ZDJĘĆ - KLIKNIJ TU!