Dnia 23 kwietnia tradycyjnie, jak co roku, obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. W tym dniu odbyło się przedstawienie „Ekologiczny Teleekspress”, który poprowadzili Bartek Dubicki i Kamil Szczuka z klasy VI – tej. Grający w nim uczniowie, reprezentowali klasę piątą i szóstą. Występy uatrakcyjnił śpiew klasy III, a szczególnie solowy występ Martynki Sojko. Spektakl przygotowywany był pod kierunkiem nauczycielek: Jadwigi Waszkiewicz, Katarzyny Baranowskiej i Grażyny Ciepielewskiej.

Na apelu odbyło się podsumowanie konkursu „Świat przyrody” zorganizowanego przez Jadwigę Waszkiewicz i Katarzynę Chołko. Nagrody zostały ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Biuro Informacji Turystycznej i Samorząd Uczniowski naszej szkoły. Za wszystkie serdecznie dziękujemy. Nagrodzone prace można obejrzeć na zorganizowanej wystawie.

GALERIA ZDJĘĆ - KLIKNIJ TU!