Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

Dnia 23 kwietnia tradycyjnie, jak co roku, obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. W tym dniu odbyło się przedstawienie „Ekologiczny Teleekspress”, który poprowadzili Bartek Dubicki i Kamil Szczuka z klasy VI – tej. Grający w nim uczniowie, reprezentowali klasę piątą i szóstą. Występy uatrakcyjnił śpiew klasy III, a szczególnie solowy występ Martynki Sojko. Spektakl przygotowywany był pod kierunkiem nauczycielek: Jadwigi Waszkiewicz, Katarzyny Baranowskiej i Grażyny Ciepielewskiej.

Na apelu odbyło się podsumowanie konkursu „Świat przyrody” zorganizowanego przez Jadwigę Waszkiewicz i Katarzynę Chołko. Nagrody zostały ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Biuro Informacji Turystycznej i Samorząd Uczniowski naszej szkoły. Za wszystkie serdecznie dziękujemy. Nagrodzone prace można obejrzeć na zorganizowanej wystawie.

GALERIA ZDJĘĆ - KLIKNIJ TU!