Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

ŚWIAT OCZAMI MŁODYCH to konkurs plastyczny Fundacji Banku Ochrony Środowiska i Poczty Polskiej dla szkół i Domów Kultury. Jest konkursem na projekt znaczka pocztowego, który porusza ważne społecznie tematy. 

To jedyna w swoim rodzaju możliwość dla młodzieży samodzielnego zaprojektowania znaczka. Trzy najlepsze projekty wraz z nazwiskami ich autorów znajdą się na znaczkach wydanych w nakładzie minimum 80 tys. egzemplarzy. Będą one dostępne w każdej placówce pocztowej, na dziesiątki i setki lat trafią do klaserów filatelistów.

Zachęcamy do udziału w konkursie. Wszystkie informacje znajdują się na stronie organizatora: http://oczamimlodych.pl/

Szkolnym koordynatorem konkursu jest pani Jadwiga Waszkiewicz.