Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

IV dzień - II TURNUS PÓŁKOLONII LETNICH

„Lato w mieście”

W dniu dzisiejszym dzieci wybrały się do Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej, gdzie aktywnie brały udział w zajęciach „Entliczek-pentliczek, czyli dawne gry”. Było to spotkanie, podczas którego dzieci dowiedziały się, jak wolny czas spędzali ich rodzice i dziadkowie. Dzieci poznały dawne gry i zabawy i próbowały w nich swoich sił.

Po czym wszyscy odpoczęli przy wspólnym ognisku i miłych rozmowach.

Następna atrakcją tego dnia była wizyta w Stajni Ostoja, gdzie dzieci poznały zasady opieki nad końmi oraz metody czyszczenia tych zwierząt. Po czym każdy miał możliwość jazdy konnej i prowadzenia konia. Było to wspaniałe doświadczenie, które pozwoliło dzieciom przełamać swoje lęki i wyciszyć emocje.

Zapraszamy na krótką fotorelację z kolejnego dnia II turnusu półkolonii.

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania