Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

 

I dzień - PÓŁKOLONIE LETNIE

„Lato w mieście”

W dniu 18.07.2022r. na terenie Szkoły Podstawowej nr 31 odbył się pierwszy dzień bezpłatnych półkolonii „Lato w mieście” organizowanych przez Miasto Białystok oraz Fundację Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej. W półkoloniach uczestniczą dzieci i młodzież zamieszkała na terenie Białegostoku z Ukrainy i Polski, z klas I-VIII szkół podstawowych.

Podczas pierwszego dnia dzieci uczestniczyły w zabawach integracyjnych z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz grach i zabawach sportowych na świeżym powietrzu. Wykonana została także praca plastyczna pt.: „Wesoła ośmiornica”, a na koniec dnia odbyły się zajęcia z tenisa stołowego.

Zapraszamy na krótką fotorelację z pierwszego dnia półkolonii.

 

 

 

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania