Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

 

 

W dniu 10.06.2022 roku uczniowie klasy trzeciej wraz z rodzeństwem,  rodzicami oraz wychowawczynią wybrali się na wycieczkę do Warszawskiego ZOO.

Celem wyjazdu było wzbogacenie wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych rejonach świata, zapoznanie z warunkami życia zwierząt mieszkających w ZOO oraz kształtowanie umiejętności kulturalnego zachowania w miejscach publicznych.

Podczas wyjazdu uczniowie zjedli pyszny obiad w restauracji TEMPO.

Dodatkowym punktem na planie wycieczki były wspólne lody, które sprawiły wielką radość dzieciom. Podczas wycieczki znalazł się również czas na zakup pamiątek oraz chwila wolnego spędzona bardzo aktywnie na placu zabaw.

Wycieczka okazała się wspaniałą przygodą zarówno dla dzieci, jak i rodziców.

 

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania