Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

 

 

Z okazji Dnia Dziecka klasa 1 wybrała się do Białostockiego Ośrodka Kultury. Zwiedzanie wystawy Białystok młodego Zamenhofa przybliżyło dzieciom dawny Białystok i pozwoliło na porównanie: jak miasto wyglądało kiedyś, a jak wygląda dziś. Podczas zajęć uczestnicy poznali postać Ludwika Zamenhofa, który lubił chodzić w kapeluszach. Każdy wykonał własny kapelusz oraz miał okazję nauczyć się kilku słów w języku esperanto. Pierwszaki były bardzo zadowolone zwłaszcza z kapeluszy…

 

 

 

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania