W dniu 03.06.2022r. uczniowie klasy trzeciej przyszli do szkoły bez plecaków. To nie znaczy, iż byli nieprzygotowani, a wręcz przeciwnie.

Wszystkie potrzebne przedmioty szkolne uczniowie spakowali w inne nietypowe rzeczy, tj. miski, walizki, torby, itp. Każdy pomysł był bardzo twórczy i kreatywny, a niekiedy wręcz zaskakujący.

Tego dnia klasę trzecią odwiedził  również Pan Krzysztof z Książnicy Podlaskiej i w ramach TYGODNIA CZYTANIA DZIECIOM przeczytał bardzo ciekawy fragment literatury młodzieżowej.

Następnie uczniów odwiedziła Pani Ania z MATPLANETY i przeprowadziła bardzo ciekawe zajęcia matematyczne, podczas których uczniowie poprzez zabawę rozwijali swoje zdolności matematyczne.

Na koniec tego dnia uczniowie w czasie zajęć artystycznych wykonali wspaniałe prace plastyczne pt.: „Moje maki”.

Jeden dzień, a ile wspaniałych wrażeń embarassed

Takie dni najbardziej lubią uczniowie klasy trzeciej embarassed