Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

 

 

 

We wtorek, 10 maja 22r., klasa II  miała lekcje nie w szkole, ale na Politechnice Białostockiej.

Pierwsze warsztaty odbyły się na Wydziale Informatycznym. Dzieci uczyły się obsługi wyświetlaczy LCD z wykorzystaniem symulatora Arduino. Druga lekcja była na Wydziale Mechanicznym, gdzie uczniowie zapoznali się i mogli też obsługiwać autonomiczne roboty mobilne. Na kolejne dwa zajęcia trzeba było udać się do pięknego budynku Biblioteki PB. Dzieci zobaczyły  ogromne czytelnie, nowoczesne urządzenia i setki tysięcy zbiorów. Na ostatniej lekcji drugoklasiści wykazali się inwencją twórczą tworząc oryginalne sówki. 

                                              Już są wstępne deklaracje dotyczące wyboru uczelni laughing

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania