Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

Noc FilmowaObiegowa opinia głosi, że szkoła to nie jest ulubione miejsce uczniów. Jednak mimo wszystko, 6 klasa postanowiła spędzić wieczór oraz noc z piątku na sobotę właśnie w szkole. Uczniów zachęciła do tego perspektywa wspólnego spędzenia czasu z kolegami i koleżankami z klasy oraz z Panią Wychowawczynią – A. Chrabołowską. Wspólny wieczór zaczął się od gier i zabaw na korytarzu (m.in. zbijak, kręgle i wiele innych). Następnie wszyscy przenieśli się do klas, gdzie grano w gry planszowe i karty. Po wspólnej kolacji zaczął się wieczór filmowy – uczniowie obejrzeli wspólnie filmy: „Harry Potter i czara ognia", „Sekretne życie zwierzaków domowych" oraz „Twister".

6-klasiści zmęczeni, ale pełni wrażeń wrócili w sobotni poranek do domów, gdzie na pewno odsypiali nieprzespaną noc. Noc Filmowa w szkole z pewnością zostanie powtórzona, bo to cenna inicjatywa, która powoduje, że szkoła wcale nie musi być nudna. Była to świetna okazja do wzajemnej integracji oraz miłego spędzenia czasu. Z pewnością uczestnikom pozostanie w pamięci wiele ciekawych wspomnień.

Wszyscy uczniowie, bardzo dziękują Pani Wychowawczyni oraz mamie Basi, za zaangażowanie w akcję „Nocy Filmowej" i dzielne wytrwanie do bladego świtu.

ZDJĘCIA - KLIKNIJ TUTAJ!