WIZTYA W BIAŁOSTOCKIM TEATRZE LALEK

W dniu 15.09.2021r. dzieci z grupy „Mądre Sówki” oraz uczniowie klasy III wybrali się do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl pt.: „Palko”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze. Kiedy dotarły na miejsce, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były za fascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria oraz lalki. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało. Po spektaklu obie grupy udały się do PIWNICY LALEK, gdzie dzieci podziwiały wspaniałe rekwizyty, lalki oraz kostiumy. Dzieci były z wielkim zainteresowaniem zwiedzały piwnicę lalek. Po opuszczeniu Teatru obie grupy udały się na krótki spacer i chwilę zabawy na pobliskim placu zabaw.