Szkoła Podstawowa nr 31 
im. Janusz Korczaka w Białymstoku 
ul. Żurawia 12, 15-540 Białystok 
tel/fax: 85 741 69 23 
e-mail: sp31@um.bialystok.pl 
e-mail: zso_8@interia.pl 

SP nr 31

w Białymstoku

WIZTYA W BIAŁOSTOCKIM TEATRZE LALEK

 

 

     W dniu 15.09.2021r. dzieci z grupy „Mądre Sówki” oraz uczniowie klasy III wybrali się do Białostockiego Teatru Lalek na spektakl pt.: „Palko”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie podróżować autokarem oraz poznały zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze. Kiedy dotarły na miejsce, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były za fascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria oraz lalki. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało. Po spektaklu obie grupy udały się do PIWNICY LALEK, gdzie dzieci podziwiały wspaniałe rekwizyty, lalki oraz kostiumy. Dzieci były z wielkim zainteresowaniem zwiedzały piwnicę lalek. Po opuszczeniu Teatru obie grupy udały się na krótki spacer i chwilę zabawy na pobliskim placu zabaw.

 

 

Bieg po zdrowie

Realizujemy program edukacyjny
"Bieg po zdrowie"

Bieg po zdrowie

 

Trzymaj Formę!

Realizujemy program edukacyjny
"Trzymaj Formę"

Telefon zaufania